Wyszukiwarka

Aktualności

Kolejne ważne zwycięstwo.

• autor: LKSUJSOLY1, 2017-05-04 14:38
Po 2 tygodniach przerwy spowodowane złymi warunkami atmosferycznymi do gry wrócili zawodnicy Muńcoła.W sobotnie po południe podopieczni Jerzego Kurowskiego mierzyli się z zawodnikami LKS-u Sopotnia.Faworytem tego spotkania byli goście, którzy przed tym spotkaniem plasowali się na 6 miejscu z dorobkiem 27 punktów.Już w pierwszych minutach było widać, że nasi zawodnicy meli większą ochotę do gry i kolejne minuty były na to dowodem, gdy Bartłomiej Kręcichwost pokonał bramkarza gości ale sędzia uznał ,że był spalony.Kolejną groźną sytuacje mógł wykorzystać Dominik Kręcichwost, lecz minimalnie chybił.Kolejne minuty to już bardziej wyrównana gra.Zawodnicy gości również mieli swoje sytuacje a najgroźniej było po stałych fragmentach ale nie zdołali pokonać naszego golkipera.Chwilę później wyśmienitą okazję na strzelenie pierwszej bramki dla naszego zespołu miał Marek Bułka, który stanął "oko w oko" z bramkarzem ale nie zdołał go pokonać.Do przerwy 0-0.Chwilę po zmianie stron jeden z zawodników Sopotni zdecydował się na strzał z zza szesnastki i trafił w słupek.W kolejnych minutach gra się uspokoiła i było sporo niedokładności z obu stron.Po chwili dogodną sytuację na strzelenie bramki miał Bartłomiej Kręcichwost ale trafił w "poprzeczkę".Nasi zawodnicy nie rezygnowali i w 80 minucie po podaniu Dominika Kręcichwosta "sam na sam" wyszedł Bartłomiej Kręcichwost, który był szybszy od bramkarza i lobem skierował piłkę do bramki 1-o.Po tej bramce nasi zawodnicy ruszyli bardziej zdecydowanie do ataku i opłaciło się to kolejną bramką.W 84 minucie prawym skrzydłem ruszył Tomasz Piecha i wrzucił dokładną piłkę w pole karne gdzie Bartłomiej Kręcichwost posłał piłkę do pustej bramki i ustalił wynik tego spotkania na 2-0.
LKS Muńcuł Ujsoły 2:0 (0:0) LKS Sopotnia
1:0 Gol 80' Bartłomiej Kręcichwost (Dominik Kręcichwost)
2:0 Gol 84' Bartłomiej Kręcichwost (Tomasz Piecha)

Skład Ujsół: Mateusz Piętka - Zbigniew Piętka, Andrzej Kręcichwost, Tomasz Nicoś, Janusz Liszka - Tomasz Piecha, Marek Bułka, Kamil Kocierz, Jarosław Sury - Dominik Kręcichwost, Bartłomiej Kręcichwost

Zmiany:
65' Kamil Kocierz Zmiana -> Kamil Powroźnik Zmiana

Żółte kartki:
91' Zbigniew Piętka Żółta kartka